OKNA - www.vip.razem24.pl


Oprócz otrzymania ponad 1000 nagród za projekt, firma ZGF została uhonorowana najwyższym wyróżnieniem American Institute of Architects, nagrodą Architecture Firm Award, uznaną za „twórcze przekształcanie potrzeb i aspiracji klientów w elegancką, nowatorską formę architektoniczną,

Prowadzona przez Michaela Maltzana praktyka z Los Angeles zajmuje się projektowaniem i budowaniem projektów, które angażują ich kontekst i społeczność poprzez skoncentrowane badanie ruchu i percepcji.

OKNA  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI - www.vip.razem24.pl

Wspólna kultura pracowni praktyki koncentruje się na rozwijaniu współpracy między dyscyplinami w celu zintegrowania zrównoważonego rozwoju i formy architektonicznej.

Praktyka została wyróżniona pięcioma nagrodami w dziedzinie architektury progresywnej, 42 cytatami z American Institute of Architects oraz Złotym Medalem Fundacji Rudy'ego Brunera za doskonałość urbanistyczną.


OKNA JAKOŚĆ - www.vip.razem24.pl

Ta część prac została opisana w wielu międzynarodowych publikacjach, w tym:  Architektura, Zapis architektoniczny, Przegląd architektoniczny, Artforum, A + U, Domus, Blueprint, GA Houses, Lotus, Newsweek, Mark , Metropolis i The New York Times . Projekty były również wystawiane w muzeach na całym świecie, w tym w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Kanadyjskim Centrum Architektury, Narodowym Muzeum Projektowania Cooper-Hewitt, Muzeum Sztuki Współczesnej w Los Angeles i Muzeum Projektowania Vitra.